Zabiegi pielęgnacyjne - Gdynia, Trójmiasto

Zabiegi pielęgnacyjne polecane dla wszystkich osób w celu poprawy stanu skóry jako element pielęgnacji przed i po zabiegach laserowych oraz dla wzmocnienia codziennej dbałości o jej kondycję.

Zabiegi pielęgnacyjne łączone polegają na zastosowaniu mikrodermabrazji, masażu oraz wprowadzaniu substancji aktywnych dobranych indywidualnie do każdego typu skóry i jej potrzeb.

Mikrodermabrazja polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka warstwa po warstwie za pomocą kryształów diamentu. Zabieg błyskawicznie wygładza, rozświetla, oczyszcza skórę, poprawia jej koloryt, działa również przeciwstarzeniowo, powoduje lepsze i głębsze wprowadzanie aktywnych preparatów kosmetycznych w głąb skóry.

Masaż twarzy, szyi, oraz dekoltu pobudza głębokie warstwy skóry oraz znajdujące się pod nią mięśnie, co pozwala poprawić owal twarzy, pobudza mikrokrążenie skóry dzięki czemu jest ona lepiej odżywiona i promienna. Dodatkowym atutem masażu twarzy i jej okolic jest działanie relaksacyjne.

Proponowane substancje aktywne:

Serum wit. C– powoduje spłycenie zmarszczek,  obecna w serum witamina C nasila syntezę kolagenu i tym samym pomaga walczyć z widocznymi oznakami starzenia. Ochrona przeciwstarzeniowa – związana jest z właściwościami antyoksydacyjnymi witaminy C, która zwalcza wolne rodniki i wzmacnia ochronę przeciwsłoneczną.

Maska algowa jest to kompleks alginatów otrzymanych z alg- brunatnic. Po zabiegu z użyciem alg przywrócona zostaje naturalna równowaga skóry, skóra jest oczyszczona, martwe komórki naskórka zostają usunięte co sprawia że skóra lepiej wchłania składniki aktywne.

1) AMPUŁKA SNAKE CONTENTRATE – dzięki zawartości jadu węża Syn®-Ake zapobiega powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni. Przeznaczona jest do skóry z pierwszymi oznakami starzenia oraz skóry dojrzałej.

2)  AMPULKA SALANGA CONTENTRATE–  substancja czynna zawarta w ampułce, jaką jest jaskółcza ślina, stymuluje procesy odbudowy i rozwoju komórek skóry, czego efektem jest pogrubienie ścieńczonej i wiotkiej skóry. Zabieg przeznaczony jest do skóry dojrzałej, z oznakami starzenia się.

3) AMPUŁKA SNAIL CONCENTRATE–  zawiera  ślimaka z gatunku Helix Aspersa. Zabieg z użyciem śluzu ślimaka opóźnia procesy starzenia się skóry, regeneruje skórę i widocznie ją odmładza, wspomaga leczenie oparzeń posłonecznych, wspomaga gojenie się ran i uszkodzeń skóry, poprawia jej elastyczność,  niweluje przebarwienia skóry, pomaga w leczeniu trądziku młodzieńczego oraz różowatego. Zabieg przeznaczony jest do każdego typu cery.

4) AMPUŁKA PLACENTA CONCENTRATE– składnikiem aktywnym jest wyciąg z łożyska owcy. Efektem zabiegu jest pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny- głównych budulców skóry, co sprawia że skóra staje się bardziej jędrna i wygląda młodziej. Skóra właściwa zostaje odbudowana.

Zabiegi pielęgnacyjne  – efekty

  • wygładzenie zmarszczek
  • redukcja cieni pod oczami,
  • nawilżenie skóry
  • wyrównanie kolorytu skóry.