Zabieg pielęgnacyjny na okolice oczu - Gdynia, Trójmiasto

Zabieg pielęgnacyjny okolic oczu wykonywany w naszym gabinecie łączy mezoterapięmikroigłową Bioevolution lub mikrodermadrazję diamentową Diamond Tome z zastosowaniem płatków z kolagenu koloidalnego nasączonego składnikami aktywnymi. Jest to intensywny zabieg pielęgnacyjny dla kobiet i mężczyzn, gwarantujący poprawę wyglądu skóry wokół oczu, regenerację oraz opóźnienie procesów starzenia. Jest to nieinwazyjna metoda głębokiej rewitalizacji i odmładzania bez skalpela. Zabieg jest skutecznym rozwiązaniem w walce ze zmarszczkami mimicznymi oraz zwiotczeniem skóry wokół oczu.  

Przebieg zabiegu – mezoterapia pod oczy + płatki kolagenowe

1  faza- mezoterapiamikroigłowa na okolice oczu. Mikroigły otwierają warstwy naskórka, pozwalając  na głębokie wnikanie substancji odżywczych oraz nawilżających w głąb skóry   oka powodując jej rewitalizację.   2  faza- zastosowanie płatków kolagenowych dostosowanych do potrzeb skóry klienta. Stosujemy 3 rodzaje płatków kolagenowych: – płatki nawilżające z witaminą C i kwasem hialuronowym Anti-ageEyePads – płatki kolagenowe ze złotem koloidalnym wygładzające i spłycające kurze łapki GoldenEye  Pads. – kolagenowe płatki redukujące cienie i sińce pod oczami Black EyePads  

Czym jest mezoterapiamikroigłowa pod oczy

Mezoterapia okolic oczu to jedna z najskuteczniejszych metod w walce z objawami starzenia się delikatnej skóry. Okolice oczu są newralgiczną strefą ze względu na dużą ruchomość i cienką skórę. Są najbardziej narażone na powstawanie zmarszczek mimicznych. Bez odpowiedniej pielęgnacji skóra wiotczeje, a proces jej starzenia może być wyraźnie widoczny nawet u osób w stosunkowo młodym wieku. Mezoterapiamikroigłowa pod oczy z płatkami kolagenowymi polega na wstrzykiwaniu składników aktywnych w głębokie warstwy skóry. Metoda charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z drobnymi zmarszczkami oraz wiotczeniem skóry wokół oczu. Zabieg polega na wykonaniu mikronakłuć i podaniu preparatów odżywczych, nawilżających oraz wygładzających. Iniekcje przyczyniają się do poprawy mikrokrążenia i metabolizmu komórkowego.  

Mezoterapia okolic oczu – wskazania

Mezoterapia pod oczy z płatkami kolagenowymi jest polecana osobom borykającym się z problemem zmarszczek mimicznych, cieni i sińców pod oczami. Sprawdza się także w przypadku cienkiej lub niedostatecznie nawilżonej skóry wokół oczu, nierównomiernego kolorytu oraz cieni pod oczami. Zabieg też zalecany w przypadku osób ze skłonnością do opuchlizny okolic oczu.  

Zabieg okolic oczu – efekty

  • wygładzenie zmarszczek mimicznych i tzw. kurzych łapek,
  • redukcja cieni pod oczami,
  • nawilżenie skóry pod oczami,
  • wyrównanie kolorytu.