Usuwanie zmarszczek - Gdynia, Trójmiasto

Zmarszczki są naturalnym etapem starzenia się skóry. Na ich powstawanie zmarszczek ma wpływ wiele czynników, w tym także promieniowanie słoneczne, geny, hormony, ubytki tłuszczu i kości. Zmarszczki mogą się pojawić już w okolicy 25 roku życia i z czasem jest ich coraz więcej. Zmarszczki są załamaniem struktury skóry, a także szkieletu, który stworzony jest z włókna kolagenu i elastyny. Młoda skóra obfitująca w zasoby tych białek nie ma zmarszczek, ponieważ tworzą one coś w rodzaju rusztowania, które jest odpowiedzialne za jej prawidłowe napięcie. Posiada również dużo kwasu hialuronowego (kwas hialuronowy nie bez powodu nazywany jest podskórnym wypełniaczem). Z czasem substancji tych jednak ubywa, a także słabnie ich jakość. Spada także ilość składników, które pobudzają naturalną produkcję witamin, takich jak A, E i C. Powstają zmarszczki mimiczne, bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki wokół ust. Usuwanie zmarszczek z pomocą lasera pozwoli na powrót do młodo wyglądającej skóry.

Skuteczna redukcja zmarszczek

Medycyna estetyczna potrafi poradzić sobie z pojawiającymi się z czasem zmarszczkami. Zabiegi redukcji i usuwania zmarszczek laserem Titan Firmy medycznej Cutera, który dostępny jest w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Gdyni-Trójmieście, należą do jednych z najbardziej skutecznych beziwazyjnych metod odmładzania skóry. Laser powoduje intensywne podgrzanie głębokich warstw skóry, jednocześnie nie obejmując zewnętrznej warstwy naskórka, co powoduje skurcz kolagenu i w rezultacie napięcie skóry poddanej zabiegowi. Laser IPL Quantum emituje podczas jednego impulsu liczne mikrowiązki intensywnego światła, które powodują intensywne podgrzanie skóry, dodatkowo wyrównując koloryt skóry.

Laserowe usuwanie zmarszczek – Gdynia 

Zabiegi medycyny estetycznej – laserowe – dostępne w naszym gabinecie wymagają seryjności. Z reguły jeden zabieg jest niewystarczający, aby zmniejszyć strukturę zmarszczek. Regularne i przewidywalne uszkadzania głębszych warstw skóry, które pobudzają ją do wzmożonej regeneracji i odbudowywania planowanych uszkodzeń, pozwala na także na uzyskanie nowej i lepszej strukturalnie tkanki. Gojenie i regeneracja zachodzą bardzo szybko, ponieważ uszkodzenia w głębi skóry są otoczone strefą zdrowej skóry, a naskórek pozostaje nienaruszony. Dzięki temu także rekonwalescencja po zabiegu jest krótka i w zasadzie od razu po zabiegu pacjent może wrócić do wykonywanie codziennych obowiązków.

Na czym polega najnowsza metoda usuwania zmarszczek?

Najnowsza metoda niwelowania i usuwania zmarszczek poprzez naprawę kolagenu strukturalnego polega na głębokim podgrzaniu skóry urządzeniem Titan amerykańskiej firmy urządzeń medycznych Cutera. Zabieg jest nieinwazyjny, głowica posiada chłodzenie co sprawia, że zabieg jest zarówno skuteczny, jak i komfortowy. Efekty zabiegu to poprawa jędrności skóry, wyrównany koloryt i wyraźne zmniejszenie się zmarszczek. 

Jak przygotowywana jest skóra do zabiegu usuwania zmarszczek?

Zabieg nie wymaga znieczulenia, skóra jest schładzana przed i w trakcie zabiegu, co uśmierza ewentualny dyskomfort, a nawet ból, który może się pojawiać u osób o bardziej wrażliwej skórze lub niższym progu bólu. Zapraszamy na laserowe usuwanie zmarszczek. Gdynia jest miejscem naszej działalności i to właśnie tam ma siedzibę nasz gabinet kosmetologiczny, natomiast z naszych usług korzystają mieszkańcy całego Trójmiasta. W naszym gabinecie świadczymy także usługi usuwania blizn. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego gabinetu medycyny estetycznej.