Zamykanie, usuwanie naczynek - Gdynia, Trójmiasto

Usuwanie naczynek przy pomocy intensywnego pulsującego źródła światła IPL jest nowoczesnym osiągnięciem dermatologii laserowej i estetycznej (od 2000 r.). Jego twórcą jest amerykański dermatolog dr. Patrick H. Bitter Jr. z Los Gatos w Kalifornii. Laserowe zamykanie naczynek przy pomocy lasera IPL to wyjątkowo skuteczny zabieg dostępny w naszym gabinecie w Gdyni.

Bezpieczne usuwanie naczynek

Oznaki uszkodzeń spowodowanych przez słońce i starzenie się, są najbardziej widoczne na twarzy. Istnieje rzecz jasna mnóstwo metod, od kremów po poważne operacje chirurgiczne pozwalające na poprawę stanu skóry. Dermatolodzy (specjaliści) od długiego czasu poszukiwali jednak takiej metody, która pozwalałaby uzyskać znaczącą poprawę przy jednocześnie minimalnym ryzyku oraz braku konieczności przerwania normalnego trybu życia i pracy. Co więcej mnóstwo konwencjonalnych metod terapii umożliwia usunięcie tylko jednego problemu za każdym razem, przy jednoczesnym odczuwaniu bólu, długim czasie rekonwalescencji oraz potencjalnych skutkach ubocznych.

Zabiegi laserowe stosowane na całym świecie

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: zabiegi laserowe zamykania naczynek, usuwania plam oraz odmładzania skóry zyskały dużą popularność na całym świecie. „Photorejuvenation”, czyli odmładzanie skóry za pomocą światła laserowego poprawia wygląd skóry, jak również leczy ją. Fototerapia w kompleksowy sposób likwiduje objawy starzenia się skóry, takie jak nadmierne rumieńce, zaczerwienienia, rozszerzone naczynka, „pajączki”, trądzik różowawy i inne. Pozwala skutecznie likwidować zmiany naczyniowe oraz zmiany pigmentowe: piegi, plamy starcze i posłoneczne oraz przebarwienia.

Laserowe zamykanie naczynek – Gdynia – Laser Line

Nasze zabiegi medycyny estetycznej przebudowują oraz skracają włókna kolagenowe, dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i jędrniejsza. Dochodzi do zmniejszenia rozszerzonych porów i wygładzenia zmarszczek. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania jest przeprowadzany na innej gęstości skóry. Po wykonaniu pełnej serii uzyskujemy zamierzony efekt młodszego wyglądu. Gabinet kosmetologiczny Laser Line Gdynia dysponuje nowoczesnym urządzeniem IPL Quantum SR, który pozwala uzyskać doskonałe efekty, jeśli chodzi o zamykanie naczynek i fotoodmładzanie. W urządzeniu zastosowano nowatorskie rozwiązanie technologiczne – Intene Pulsed Light (IPL) – intensywnego światła pulsującego. Niektóre lasery pozwalają na usuwanie brązowych przebarwień, prowadzą do zamykania naczynek, inne umożliwiają wygładzenie zmarszczek. Jeszcze inne urządzenia pozwalają na usuwanie czerwonych plamek i pozytywnie wpływają na zmiany naczyniowe. Fotoodmładzanie IPL gwarantuje długofalową poprawę stanu skóry, jakiej nie zapewnia żadna inna technologia. Co istotne, zabiegi nie powodują zakłóceń w aktywnym trybie życia pacjenta.

Jak wygląda zabieg zamykania naczynek?

Zmęczona cera, powiększone pory, inne problemy skórne oraz pozostałe zmiany mają zazwyczaj zły wpływ zarówno na wygląd, jak i samopoczucie pacjenta, bez względu na to, jak młodo i zdrowo się czuje. Zamykanie naczynek za pomocą IPL poprawia zarówno stan skóry głębokiej jak i naskórka oraz odmładza skórę dostarczając równocześnie umiejscowionym głęboko tkankom dobroczynnej energii termalnej. Po wykonanej serii zabiegów jesteśmy w stanie zauważyć znaczące zmniejszenie niepożądanej pigmentacji, a skóra staje się odżywiona i gładsza. Te same zabiegi laserowego zamykania naczynek z powodzeniem mogą być wykonywane w przypadku klatki piersiowej, szyi oraz rąk. Krótkimi impulsami światła naświetla się całą powierzchnię twarzy. Jest to odczuwane jako chwilowe pieczenie. Po tym zabiegu medycyny estetycznej skóra może być lekko zaczerwieniona. W celu uzyskania pełnego efektu zabiegi kosmetyczne należy powtórzyć 2-5 krotnie w 3-4 tygodniowych odstępach. Równie często poddają się im panowie jaki i panie. Nie wolno się opalać przed zabiegiem.

Zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem lasera ten jest bezinwazyjny – nie używa się w nim skalpela i nie narusza on ciągłości skóry. Duże bezpieczeństwo zabiegu oraz krótka rekonwalescencja pozwalają kontynuować normalnie pracę zawodową.

Zamykanie naczynek Trójmiasto, Gdynia

W celu dokonania zapisu na zabiegi, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego lub do odwiedzenia naszego gabinetu. Studio Laser Line znajduje się w samym centrum miasta Gdynia. Zapraszamy osoby z Trójmiasta i nie tylko. Oferta obejmuje usuwanie naczynek, a także inne zabiegi z zakresu kosmetologii laserowej.

 • opalenizna (1 miesiąc)
 • ciąża
 • leki światło uczulające (retinoidy)
 • stosowanie kremu z retinolem (należy odstawić na 1 miesiąc przed zabiegiem)
 • bielactwo, łuszczyca
 • stosowanie ziół (dziurawiec, nagietek, odstawić na 2-3 tygodnie przed zabiegiem)
 • spożycie alkoholu (nie należy spożywać na 24 godziny przed zabiegiem)
 • cukrzyca
 • wykonywany peeling (przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)
 • wydłużenie przerwy pomiędzy zabiegami może osłabić efekty zabiegu.
 • zabiegi należy powtarzać mniej więcej co 3-4 tygodnie
 • wymagana jest ochrona skóry przed słońcem.
 • przynajmniej miesiąc po zabiegu bezwzględnie należy unikać opalania
 •  
 • dziurawca i nagietka
 • leków uczulających na słońce
 • leków złuszczających i kosmetyków (1 miesiąc po zabiegu)
 • nie wycierać miejsc po zabiegu ręcznikiem lub gąbką
 • nie stosować spirytusu, mydła, toników na bazie alkoholu
 • nie drażnić skóry w okolicy zabiegu
 • 2-3 razy dziennie stosować kremy bephanten, alantan bądź panthenol (w celu intensywnego natłuszczania skóry). Skóra każdego człowieka reaguje w sposób indywidualny na przeprowadzane zabiegi. Zarówno opuchlizna jak też zaczerwienienie ustępują po kilku godzinach. Po zabiegu usuwania przebarwień lub naczynek mogą wystąpić nieduże strupki, które utrzymują się średnio do ok. 7 dni po zabiegu.