Termolifting- Wygładzanie zmarszczek - Gdynia, Trójmiasto

Termolifting to innowacyjna metoda do poprawy konturów twarzy i szyi, nieinwazyjnego ujędrniania skóry, likwidacji zwiotczałej lub luźnej skóry na powierzchni ud, ramion i brzucha dostępna w naszym salonie w Gdyni.

Dzięki zastosowaniu głęboko oddziałującego światła podczerwonego na granicy fal radiowych,  TITAN pozwala na uzyskanie efektu liftingu. Urządzenie podgrzewa ludzką skórę na głębokość 3 mm, wywołując przy tym pozytywne procesy w postaci:

  • wzrostu poprawy napięcia i elastyczności
  • liftingu skóry
  • redukcji nadmiernej wiotkości skóry
  • inicjację długofalowego procesu regeneracji skóry
  • wygładzeniu zmarszczek

Jak wygląda skóra po zabiegu wygładzania zmarszczek?

Zabieg kosmetyczny TITAN powoduje, że skóra produkuje więcej kolagenu (ok. 30%), co w rezultacie umożliwia uzyskanie efektu liftingu, znikają też drobne zmarszczki, powraca utracona elastyczność, a skóra nabiera świeżego i młodszego wyglądu. Najlepsze wyniki zabiegu uzyskiwane są w obrębie szyi, twarzy, dekoltu, wewnętrznej strony ud i ramion oraz na brzuchu.

  Zabieg ten nie narusza otaczających tkanek, nerwów ani naczyń krwionośnych, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Nie występuję też żadne powikłania po zabiegowe. Jest on bezbolesny, a bezpośrednio po nim występują lekkie zaczerwienienia skóry, które ustępują po kilku godzinach.