Mezoterapia igłowa - Gdynia

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem, którego zadaniem jej poprawa kondycji skóry. Tym, co sprawia, że mezoterapia igłowa jest wyjątkowa to indywidualny dobór koktajli odżywczych. Koktajle te, poprzez mikronakłucia docierają głęboko w głąb skóry, czego nie jest w stanie dokonać żaden krem. Mezoterapia igłowa w naszym gabinecie w Gdyni wykonywana jest głównie na twarzy, jednak stosuje się ją także na inne części ciała.

Mezoterapia igłowa w Gdyni – najważniejsze zalety związane z przeprowadzeniem zabiegu

Zabiegi mezoterapii z użyciem igieł urządzeniem Dermapen na twarz są jednymi z najskuteczniejszych zabiegów naturalnych, których zadaniem jest redukcja zmarszczek mimicznych, a także ochrona skóry przed niekorzystnymi działaniami czynników zewnętrznych. Mezoterapia igłowa pozwala na przedostawanie się w głąb skóry substancji aktywnych, które natychmiast pobudzają naskórek przebudowy i produkcji kolagenu oraz elastyny. Żadne kosmetyki, które działają na zewnętrzne warstwy skóry, nie są w stanie zagwarantować podobnych efektów. Zabieg igłowej mezoterapii stosowany jest głównie do regeneracji skóry, odmłodzenia strefy „twarz, szyja, dekolt”, a w przypadku skóry ciała do redukcji cellulitu i likwidacji rozstępów.

Zabiegi mezoterapii igłowej na twarzy

Kosmetologia estetyczna twarzy to zdecydowanie najbardziej popularne zastosowanie mezoterapii igłowej w Gdyni w naszym salonie kosmetologicznym. Jest tak dlatego, że skóra twarzy jest delikatna i starzeje się znacznie szybciej niż skóra w innych miejscach ciała. Mezoterapia igłowa jest zatem polecana osobom, które zmagają się z odwodnioną, suchą i pozbawioną blasku skórą, a także dla skóry dojrzałej.

Jakie substancje są wykorzystywane w przypadku zabiegu igłowej mezoterapii?

Zabiegi mezoterapii oparte są na kwasie hialuronowym oraz witaminach A, C i E. Ważne są również substancje czynne pochodzenia naturalnego. Coraz częstszymi i coraz bardziej popularnymi zabiegami są ponadto zabiegi mezoterapii z pomocą igieł pod oczy, które poprawiają jędrność skóry i przyczyniają się do likwidacji tzw. worków. Całość zabiegu polega na tym, że pod skórę dostarczane są substancje o działaniu odmładzającym, które dodatkowo poprawiają okolice oczu – likwidują również cienie.

Na które partie ciała można jeszcze wykonywać zabieg?

Bardzo popularne są również zabiegi na szyje i dekolt, ponieważ tam również pojawiają się zmarszczki i oznaki starzenia. Poprawa elastyczności i odżywienie skóry widoczne są od razu po pierwszym zabiegu, skóra jest mocno nawilżona i zregenerowana, a zmarszczki i bruzdy są dużo mniej widoczne.