Mezoterapia igłowa - Gdynia

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry. Tym, co sprawia, że mezoterapia igłowa jest wyjątkowa to indywidualny dobór koktajli odżywczych. Koktajle te, których składnikiem jest m.in. kwas hialuronowy, poprzez mikronakłucia cienką igłą docierają głęboko w głąb skóry, czego nie jest w stanie dokonać żaden krem. W naszym gabinecie mezoterapia igłowa (Gdynia) wykonywana jest głównie na twarzy, jednak stosuje się ją także na inne części ciała.

Mezoterapia igłowa – Gdynia – najważniejsze zalety związane z przeprowadzeniem zabiegu

Zabiegi mezoterapii z użyciem igieł urządzeniem Dermapen na twarz są jednymi z najskuteczniejszych zabiegów naturalnych, których zadaniem jest redukcja zmarszczek mimicznych, a także ochrona skóry przed niekorzystnymi działaniami czynników zewnętrznych. Mezoterapia igłowa pozwala na przedostawanie się w głąb komórek skóry właściwej substancji aktywnych, które natychmiast pobudzają naskórek przebudowy i produkcji kolagenu oraz elastyny. Żadne kosmetyki, które działają na zewnętrzne warstwy skóry, nie są w stanie zagwarantować podobnych efektów. Zabieg igłowej mezoterapii stosowany jest głównie do regeneracji skóry, odmłodzenia strefy „twarz, szyja, dekolt”, a w przypadku skóry ciała do redukcji cellulitu i likwidacji rozstępów. Poprawa jędrności skóry jest zauważalna od razu.

Zabieg mezoterapii igłowej na twarzy

Kosmetologia estetyczna twarzy to zdecydowanie najbardziej popularne zastosowanie mezoterapii igłowej w Gdyni w naszym salonie kosmetologicznym. Jest tak dlatego, że skóra twarzy jest delikatna i starzeje się znacznie szybciej niż skóra w innych miejscach ciała. Mezoterapia igłowa jest zatem polecana osobom, które zmagają się z odwodnioną, suchą i pozbawioną blasku skórą, a także dla skóry dojrzałej. Sprawdź też mezoterapię bezigłową.

Jakie substancje są wykorzystywane w przypadku zabiegu mezoterapii igłowej?

Zabiegi mezoterapii oparte są na kwasie hialuronowym oraz witaminach A, C i E. Ważne są również substancje czynne pochodzenia naturalnego. Coraz częstszymi i coraz bardziej popularnymi zabiegami są ponadto zabiegi mezoterapii z pomocą igieł pod oczy, które poprawiają jędrność skóry i przyczyniają się do likwidacji tzw. worków. Całość zabiegu polega na tym, że pod skórę dostarczane są substancje o działaniu odmładzającym, które dodatkowo poprawiają okolice oczu – likwidują również cienie. Nakłucia igłą pobudzają też skórę do samoregeneracji i produkcji nowych włókien kolagenowych.

Na które partie ciała można jeszcze wykonywać mezoterapię igłową?

Bardzo popularne są również zabiegi na szyje i dekolt, ponieważ tam również pojawiają się drobne zmarszczki i oznaki starzenia. Poprawa elastyczności i odżywienie skóry widoczne są od razu po pierwszym zabiegu, skóra jest mocno nawilżona i zregenerowana, a zmarszczki mimiczne i bruzdy są dużo mniej widoczne. Igłowa mezoterapia z zastosowaniem kwasu hialuronowego zalicza się do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej; to odmłodzenie skóry, leczenie rozstępów i wygładzenie skóry.

Mezoterapia igłowa (Gdynia) – przeciwskazania do zabiegu:

  • choroby autoimmunologiczne,

  • choroby nowotworowe,

  • skłonność do blizn przerostowych,

  • aktywny trądzik lub opryszczka,

  • miejscowe stany zapalne,

  • słaba krzepliwość krwi,

  • infekcje bakteryjne, wirusowe,

  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,

  • okres karmienia piersią i ciąży.

Mezoterapia igłowa – Gdynia – zapraszamy do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej w Laser Line, by móc szybko cieszyć się z poprawy kondycji skóry i zadbać o zmniejszenie oznak starzenia!