Manicure, pedicure - Gdynia, Trójmiasto

Dlaczego warto zadbać o paznokcie rąk i stóp?

Dłonie są twoją wizytówką, dlatego tak ważne jest, by zadbać o ich estetyczny wygląd. Gładka skóra i zadbane paznokcie to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa eleganckiego wizerunku tak kobiet, jak i mężczyzn. Równie ważne jest zadbanie o piękny wygląd stóp, które nieraz eksponujemy w sandałach czy też na basenie lub na plaży. Zabiegi manicure i pedicure pozwolą Ci poczuć się pewnie w każdej sytuacji. Schludne, wypielęgnowane dłonie i stopy to podstawa każdej osoby, która dba o siebie i o swój wygląd.

Manicure i pedicure w Laser Line (Gdynia, Trójmiasto)

W gabinecie Laser Line Gdynia wykonujemy profesjonalne zabiegi manicure zapewniające intensywną pielęgnację, poprawę wyglądu dłoni i paznokci oraz relaks i odprężenie. W naszym gabinecie wykonujemy manicure klasyczny polegający na pielęgnacji dłoni oraz zdobieniu paznokci w tradycyjny sposób oraz preparatami firmy OPI. Gelcolor OPI jest to nowoczesny produkt do stylizacji i nie niszczy płytki paznokci ponieważ poprzez niewidoczne mikropory pozwala oddychać płytce paznokcia. Pielęgnacja stóp jest ważna ze względu na nasz codzienny komfort oraz higienę. Nie bez znaczenia są również kwestie estetyczne, które mają wpływ na dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji. 

Pedicure to zabieg pielęgnacyjny stóp, który wykonywany jest przez kosmetologa. Proponujemy pedicure klasyczny. Pedicure poprzedzony jest dokładną diagnostyką stóp i obejmuje usuwanie  zrogowaciałego naskórka pięt. Kosmetolog używa nowoczesnej frezarki niemieckiej firmy Gewol z pochłaniaczem pyłu oraz profesjonalnych preparatów zmiękczających naskórek. Do zdobienia paznokci można wybrać lakier klasyczny lub Gelcolor OPI. Masaż relaksuje i przywraca stopom prawidłowe krążenie, a peeling i zastosowanie balsamu nadaje skórze gładkość.


Stylizacja paznokci produktami Gelcolor OPI - Gdynia

Gelcolor OPI to unowocześniona wersja metody żelowej. Jest szybsza w wykonaniu oraz delikatna dla płytki paznokcia. Lakiery w formie żelu przepuszczają powietrze i pozwalają płytce oddychać. Są utrwalane pod lampą, jednak do złudzenia przypominają zwykły lakier. Gelcolor nie jest przy tym typowym lakierem hybrydowym, jednak manicure jest wykonywany w taki sam sposób. Efekt to piękny głęboki , trwały kolor oraz intensywny połysk bez uszkodzenia naturalnej płytki.

SPRAWDŹ CENNIK