Makijaż permanentny Gdynia

Makijaż permanentny to makijaż wykonywany za pomocą delikatnych igieł, które wprowadzają pod skórę delikatny pigment. Są one wtłaczane w naskórek, podkreślając indywidualne piękno, dając efekt tak zwanego maku-up no make-up. Jest to rozwiązanie idealne dla kobiet zapracowanych, prowadzących aktywny tryb życia, które nie mają czasu na codziennie wykonywanie precyzyjnego makijażu całej twarzy. W naszym gabinecie w Gdyni wykonywany jest makijaż permanentny ust, brwi oraz powiek.

Permanentny makijaż przypomina tatuaż, jednak nie do końca nim jest. Do jego wykonania używane są dużo delikatniejsze i jaśniejsze barwniki, przez co efekt z czasem zanika. Kolor utrzymuje się przez około 2 do 5 lat, z czasem tracąc nasycenie. Po tym czasie można poprawić makijaż, czyli skorzystać z kolejnego zabiegu, który przywróci intensywność koloru. Nasz gabinet kosmetologiczny wykonuje makijaż permanentny brwi w różnych technikach. Śledzimy na bieżąco trendy makijażowe, dbając o naszą aktualną wiedzę na temat tego, co dzieje się na rynku kosmetycznym. Wszystkie używane przez nas pigmenty i akcesoria posiadają certyfikaty dermatologiczne, które potwierdzają ich bezpieczeństwo oraz skuteczność.

Makijaż permanentny (Gdynia) - dla kogo jest to zabieg i jak się do niego przygotować?

Na wykonanie makijażu permanentnego mogą zdecydować się kobiety w każdym wieku, warunkiem jest jedynie pełnoletniość. Makijaż permanentny brwi to opcja idealna dla kobiet o jasnych brwiach, które każdego dnia je podkreślają, bądź dla tych, które regularnie wykonują hennę brwi, która daje bardzo dobre efekty, jednak szybko się zmywa. Dlatego też istnieje możliwość wykonania wyłącznie makijażu brwi, oka lub ust. Makijaż permanentny oczu i brwi to gwarancja perfekcyjnego wyglądu w każdych warunkach i każdego dnia. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy przeznaczanych na kosmetyki kolorowe, które są bardzo drogie. Wiele osób decyduje się na makijaż permanentny, ponieważ są uczulone na składniki zawarte w kosmetykach do makijażu.

Jak przygotowujemy się do wykonania makijażu permanentnego w gabinecie w Gdyni?

W naszym gabinecie kosmetologicznym z siedzibą w mieście Gdynia możecie skorzystać z możliwości wykonania makijażu permanentnego, który podkreśli naturalne piękno urody. Całość zabiegu jest poprzedzona konsultacjami, podczas których określany jest stan skóry oraz dokonywane jest dopasowywanie odpowiednich kolorów do odcieni skóry. Zabieg nie jest bolesny, jednak w przypadku osób o bardziej wrażliwej skórze, może pojawić się uczucie dyskomfortu.

  • karmienie piersią

  • hemofilia

  • stany zapalne