Modelowanie sylwetki | Gdynia | Laserline

Modelowanie sylwetki

Szczupła, jędrna i zdrowo wyglądająca sylwetka jest marzeniem wielu kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z miejscową otyłością. Nasz gabinet, który już od ponad 17 lat jest jednym z najpopularniejszych gabinetów kosmetologicznych w trójmieście, oferuje kompleksowe usługi modelowania sylwetki. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie skórze blasku i jędrności, którą traci się z wiekiem, bądź w trakcie przybierania na wadze. Ponadto możecie skorzystać także z usług profesjonalnego rozbijania tłuszczu i innych zaawansowanych technik z użyciem lasera i ultradźwięków. Szczególnie polecamy zabiegi TRI ACTIVE i ULTACONTOUR.

Każda z oferowanych usług jest wykonywana przez wykwalifikowany zespół kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem. Zależy nam na tym, aby nasi pacjenci czuli się dobrze w trakcie zabiegu i w czasie rekonwalescencji. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacjami, podczas których określamy stan skóry i tkanki tłuszczowej, co pozwala nam na dopasowanie jak najlepszych rozwiązań. Podczas konsultacji wykazywane są również wszelkie przeciwwskazania, a także zalecenia, którym pacjent musi poddać się przed danym zbiegiem. Ponieważ zdecydowana większość oferowanych przez nas usług to zabiegi bezinwazyjne, praktycznie od razu po ich zakończeniu można wrócić do pełnej aktywności i normalnego funkcjonowania.

Modelowanie sylwetki Gdynia – rodzaje zabiegów

W naszym gabinecie możecie skorzystać z pełnej gamy zabiegów na ciało, taki jak lipoliza wykonywana głowicą HIFU, laserowe usuwanie cellulitu, lifting bezoperacyjny Titan , ujędrnianie ramion. Przy wykonywaniu zabiegów korzystamy z najnowocześniejszych technik oraz sprzętu, który gwarantuje nie tylko dobre efekty, ale także bezpieczeństwo podczas przeprowadzania zabiegów. Niektóre zabiegi wymagają seryjności, oznacza to, że do uzyskania najlepszych i zadowalających efektów, zwłaszcza w przypadku zabiegów wykonywanych laserem, koniecznie jest powtarzanie ich regularnie od kilku dni do kilku tygodni w zależności od typu lasera.

Należy pamiętać o tym, że w dbaniu o zdrowe i piękne ciało koniecznie trzeba zaangażować również dietę i tryb życia. Picie dużej ilości wody, zdrowa i zrównoważona dieta, regularne ćwiczenia, wszystko to nie tylko pozwoli na podtrzymanie efektów zabiegów, ale również pomoże w szybszej regeneracji skóry i ciała. Zapraszamy do naszej kliniki kosmetologicznej w mieście Gdynia, która świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu modelowania sylwetki z użyciem najnowocześniejszych technik laserowych i ultradźwiękowych.Powrót