Modelowanie sylwetki | Gdynia | Laserline

Modelowanie sylwetki

Szczupła, jędrna i zdrowo wyglądająca sylwetka jest marzeniem wielu kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z miejscową otyłością i nadmierną tkanką tłuszczową. Nasz gabinet w Gdyni, który już od ponad 17 lat jest jednym z najpopularniejszych gabinetów kosmetologicznych w Trójmieście, oferuje kompleksowe zabiegi na modelowanie sylwetki. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie skórze blasku i jędrności, którą traci się z wiekiem, bądź w trakcie przybierania na wadze. Ponadto możecie skorzystać także z usług profesjonalnego rozbijania komórek tłuszczowych i innych zaawansowanych technik z użyciem lasera i ultradźwięków. Szczególnie polecamy zabiegi modelowania sylwetki TRI ACTIVE i ULTACONTOUR. System TRI ACTIVE działa na trzy sposoby. Laser diodowy odpowiada za stymulację mikrokrążenia co powoduje lepszy przepływ limfy w organizmie. Masaż poprzez drenaż limfatyczny zwiększa gładkość i elastyczność skóry, która tym samym odzyskuje dawny blask i jędrność. Z kolei krioterapia redukuje obrzęki oraz stymuluje aktywność naczyniową wspomagając działanie lasera

Każda z oferowanych usług jest wykonywana przez wykwalifikowany zespół kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale zwiększają swoje kompetencje, by móc zaoferować najwyższą jakość usług. Zależy nam na tym, aby nasi pacjenci czuli się dobrze w trakcie zabiegu i w czasie rekonwalescencji, dlatego przed rozpoczęciem cyklu zabiegów przeprowadzamy szczegółowy wywiad. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacjami, podczas których określamy stan skóry i tkanki tłuszczowej, co pozwala nam na dopasowanie jak najlepszych rozwiązań. Podczas konsultacji wykazywane są również wszelkie przeciwwskazania, a także zalecenia, którym pacjent musi poddać się przed danym zbiegiem. Ponieważ zdecydowana większość oferowanych przez nas usług to zabiegi bezinwazyjne, praktycznie od razu po ich zakończeniu można wrócić do pełnej aktywności i normalnego funkcjonowania.

Modelowanie sylwetki Gdynia – rodzaje zabiegów

W naszym gabinecie możecie skorzystać z pełnej gamy zabiegów na ciało, taki jak lipoliza wykonywana głowicą HIFU, laserowe usuwanie cellulitu, lifting bezoperacyjny Titan, ujędrnianie ramion. Przy wykonywaniu zabiegów korzystamy z najnowocześniejszych technik oraz sprzętu, który gwarantuje nie tylko dobre efekty, ale także bezpieczeństwo podczas przeprowadzania zabiegów. Niektóre zabiegi wymagają seryjności, oznacza to, że do uzyskania najlepszych i zadowalających efektów, zwłaszcza w przypadku zabiegów wykonywanych laserem, koniecznie jest powtarzanie ich regularnie od kilku dni do kilku tygodni w zależności od typu lasera. Regularne wykonywanie zabiegów pozwala szybko zauważyć pierwsze efekty oraz zmiany w wyglądzie nie tylko sylwetki, ale także skóry. Połączenie zabiegów modelowania sylwetki ze zdrową, zbilansowaną dietą i ćwiczeniami przełoży się na zadowalający i długotrwały efekt.

Należy pamiętać o tym, że w dbaniu o zdrowe i piękne ciało koniecznie trzeba zaangażować również dietę i tryb życia. Picie dużej ilości wody, zdrowa i zrównoważona dieta, regularne ćwiczenia, wszystko to nie tylko pozwoli na podtrzymanie efektów zabiegów, ale również pomoże w szybszej regeneracji skóry i ciała. Zmiana trybu życia oraz zastosowanie zdrowej, zbilansowanej diety pozytywnie odbije się nie tylko na wyglądzie ciała, ale też na samopoczuciu. Szybkie efekty zdrowego stylu życia przekładają się na lepszy humor, akceptację własnej sylwetki oraz pozytywne nastawienie do świata. Połączenie naszych zabiegów oraz zdrowej diety i ćwiczeń sprawia, że każdy klient naszego gabinetu kosmetologicznego czuje się znacznie lepiej niż przed pierwszą wizytą.

Zapraszamy do naszej kliniki kosmetologicznej w mieście Gdynia, która świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu modelowania sylwetki z użyciem najnowocześniejszych technik laserowych i ultradźwiękowych.Powrót