Mezoterapia igłowa | Gdynia | Laserline

Mezoterapia igłowa - Gdynia

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem, którego zadaniem jej poprawa kondycji skóry. Tym, co sprawia, że mezoterapia jest wyjątkowa to indywidualny dobór koktajli odżywczych. Koktajle te, poprzez mikronakłucia docierają głęboko w głąb skóry, czego nie jest w stanie dokonać żaden krem. Mezoterapia igłowa wykonywana jest głównie na twarzy, jednak stosuje się ją także na inne części ciała.

Zabiegi mezoterapii igłowej urządzeniem Dermapen na twarz są jednymi z najskuteczniejszych zabiegów naturalnych, których zadaniem jest redukcja zmarszczek mimicznych, a także ochrona skóry przed niekorzystnymi działaniami czynników zewnętrznych. Mezoterapia pozwala na przedostawanie się w głąb skóry substancji aktywnych, które natychmiast pobudzają naskórek przebudowy i produkcji kolagenu oraz elastyny. Żadne kosmetyki, które działają na zewnętrzne warstwy skóry, nie są w stanie zagwarantować podobnych efektów. Zabieg mezoterapii igłowej stosowany jest głównie do regeneracji skóry, odmłodzenia, a w przypadku skóry ciała do redukcji cellulitu i likwidacji rozstępów.

Zabiegi mezoterapii igłowej na twarzy

Kosmetologia estetyczna twarzy to zdecydowanie najbardziej popularne zastosowanie mezoterapii igłowej. Jest tak dlatego, że skóra twarzy jest delikatna i starzeje się znacznie szybciej niż skóra w innych miejscach ciała. Mezoterapia jest zatem polecana osobom, które zmagają się z odwodnioną, suchą i pozbawioną blasku skórą, a także dla skóry dojrzałej.

Zabiegi mezoterapii oparte są na kwasie hialuronowym oraz witaminach A, C i E. Ważne są również substancje czynne pochodzenia naturalnego. Coraz częstszymi i coraz bardziej popularnymi zabiegami są ponadto zabiegi mezoterapii igłowej pod oczy, które poprawiają jędrność skóry i przyczyniają się do likwidacji tzw. worków. Całość zabiegu polega na tym, że pod skórę dostarczane są substancje o działaniu odmładzającym, które dodatkowo likwidują również cienie. Bardzo popularne są również zabiegi na szyje i dekolt, ponieważ tam również pojawiają się zmarszczki i oznaki starzenia. Poprawa elastyczności i odżywienie skóry widoczne są od razu po pierwszym zabiegu, skóra jest mocno nawilżona i zregenerowana, a zmarszczki i bruzdy są dużo mniej widoczne.

Mezoterapia igłowa w Gdyni

Nasz gabinet kosmetologiczny oferuje kompleksowe zabiegi mezoterapii igłowej Dermapen, które dostosowane są oczekiwań i potrzeb naszych klientek i klientów. Zależy nam na tym, żeby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie zarówno pod względem świadczonych usług, opieki pacjentów, jak i używanego sprzętu.Powrót