Zabiegi Carita luksusowej linii francuskich kosmetyków. Zabiegi na twarz

Carita

Piękno ma styl.
Piękno ma miejsce.
Piękno ma imię CARITA

Gabinet Laser Line ma przyjemność przedstawić najnowszą linię kosmetyków profesjonalnych firmyCARITA. Wszystkie produkty pielęgnacyjne CARITA są rezultatem Kreatorów Piękna pracujących dla La Maison de Beaute w Paryżu i naukowców laboratoriów CARITA. Marka ta jest w 40% francuska a 60% japońska, pakiet większościowy należy do koncernu SHISEIDO.

Trochę historii firmy.

Dwie siostry Maria i Rosy pochodzenia hiszpańskiego założyły w środku II Wojny Światowej skromniutki salonik fryzjerski w Tuluzie we Francji. Mając doskonałe wyczucie stylu dziewczyny zaczęły przyciągać doborową klientelę, między innymi wielkie piosenkarki tamtych czasów Mistinguett i Josephine Baker. To właśnie te panie przekonały siostry Carita, aby przeniosły swój salon do Paryża. W 1946 roku siostry otworzyły swój pierwszy paryski salon. Szybko stały się ulubienicami aktorów i aktorek, piosenkarzy i pisarzy. Wśród nich pojawiają się znane osobistości takie jak Brigitte Bardot, Sophia Loren, Salvador Dali, Marlon Brado czy Jane Fonda. Maria Carita była prawdziwą perfekcjonistką i zaczęła zajmować się również makijażem, a z czasem też projektowaniem strojów dobranych do fryzury, aby klientka po wyjściu z salonu była piękniejsza od stóp do głów. To ona właśnie zaczęła układać filozofię piękna globalnego tak aby naturalne atrybuty urody zostały naturalnie wydobyte i wypielęgnowane. W latach 60-tych zaczęły inwestować w najlepsze technologie kosmetyczne, które wykorzystywały w tworzonych kosmetykach do twarzy i ciała. W 1986 roku Grupa Shiseido odkupiła pakiet większościowy salonu. Dostęp do najnowszych technologii pozwolił rozwinąć firmie nową gamę kosmetyków. Marka i salony Carita zwane też Świątyniami Piękna znane są na całym świecie- również w tak egzotycznych państwach jak Chiny, Wietnam, Egipt czy Ameryka Łacińska. W naszym gabinecie Laser Line, wyróżnionym przez firmę Carita pragniemy zaprezentować Państwu najlepsze profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Kosmetyki tej marki oparte są na biotechnologicznie przekształconych kompleksach roślinnych, które stymulują naturalne procesy skóry.

ZABIEGI CARITA oparte są na dwóch unikalnych etapach pielęgnacyjnych:

Wyróżniamy cztery podstawowe zabiegi pielęgnacyjne:

Każdy z zabiegów składa się z :

LINIE DO PIELĘGNACJI TWARZY

LINIA IDEAL DOUCEUR:

w skład linii wchodzą:

LINIA IDEAL HYDRATATION:

Zawiera:

LINIA PROGRESIVE:

Składa się z podlinii, które likwidują oznaki starzenia skóry;

LINIA PERLE DE JEUNESSE (podlinia linii PROGRESIVE)

Seria zapobiega starzeniu chronologicznemu (biologicznemu), likwidująca oznaki braku jędrności, obwisłości skóry, głębsze zmarszczki. Zawiera wyciąg z macicy perłowej bogatej w wapń, która pobudza regenerację kochiny(proteinę), która ma działanie odbudowujące strukturę skóry i mikroelementy takie jak:  żelazo, cynk, miedź, fosfor.

LINIA PARAFAITE (podlinia linii PROGRESIVE)

 

Powrót do zabiegów